16 липня 2022, 16:17

Осипенко розкрив хитрий план Путіна, озвучивши терміни для його реалізації: "Залишається серпень і вересень"

Експерт-міжнародник Руслан Осипенко пояснив, як глава Кремля чинить тиск на світових лідерів із певною метою.

Осипенко розкрив хитрий план Путіна, озвучивши терміни для його реалізації: "Залишається серпень і вересень"

Дипломат Руслан Осипенко прокоментував ситуацію із погрозами Путіна залишити Європу без газу та реакцію лідерів західних країн на подібний шантаж. Експерт з міжнародних питань пояснив, що у влади РФ на сьогодні залишається можливість закачувати газ до сховищ Європи, але вони цього не роблять. Причина проста і очевидна – спроба шантажу.

Інтерв'ю Руслана Осипенка для телеканалу "Апостроф TV" можна переглянути на YouTube.

Дипломат впевнено заявив, що відбувається тиск на Захід, а робить це Путін для того, щоб Європа схиляла Україну до мирних переговорів: "Ситуація зараз загострюється, тому що на фронтах Путін програє, досягнут баланс в артилерії, досягнут баланс сил. Фактично Росія не може більше наступати. Ми теж поки не можемо наступати, але досягнуто критичного балансу, і Путіну тепер потрібно задіяти інші важелі впливу, щоб змусити Україну сісти за стіл переговорів".

Руслан Осипенко озвучив хитрий план глави Кремля, повідомивши, в які терміни йому потрібно встигнути його реалізувати: "Він все це спеціально робить, щоб збільшувати тиск на європейську владу, щоб ті, у свою чергу, садили Україну за стіл переговорів якраз із серпня по вересень, до того як піде ленд-ліз, який буде з 1 жовтня орієнтовно, тому у нього вікном можливостей залишаються серпень і вересень".


Раніше Самусь розкрив плани Путіна щодо України, які призведуть до затяжної війни.

Крім того, Піонтковський викрив відчайдушний план Путіна з Придністров'ям.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини