14 липня 2022, 10:49

Росія втратила відразу два вертольоти: знищено Мі-8 і Ка-52 окупантів – джерело

Росіяни видали інформацію про загибель одразу двох вертольотів, один з яких звалився на землю, зачепивши дроти лінії електропередачі.

Росія втратила відразу два вертольоти: знищено Мі-8 і Ка-52 окупантів – джерело

Протягом останнього часу російська армія втратила одразу два бойові вертольоти "Мі-8" і "Ка-52", про що повідомляють російські джерела. Український блогер з Донбасу, який пише під ніком Necro Mancer, звернув увагу на публікацію російського військового Телеграм-каналу Fighterbomber, що натякнув на загибель двох російських вертольотів.

"Вічного польоту, брати!" – багатозначно написав російський телеграм-канал, публікуючи відео польоту Ка-52 у жалобних чорно-білих тонах.

Більше того, під час обговорення росіянами з'ясувалося, що розбився не один, а два вертольоти.

Necro Mancer зазначає, що катастрофи супроводжувалися смертю росіян.

"Отже, судячи з усього, останнім часом у рашистів ******сь вертольоти "Мі-8" і "Ка-52", хз, як вдало, але явно з "200-ми"", - прокоментував він публікацію російської сторони.

Листування окупантів дає підстави припускати, що загибель російських гелікоптерів безпосередньо не пов'язана з бойовими діями на території України. Очевидно, одна з бойових машин впала на землю, зачепивши під час польоту дроти лінії електропередачі.

Катастрофа другого вертольота сталася за нез'ясованих обставин.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що ЗСУ відбили вертолітну атаку армії РФ, спалили три "Мста" та "Панцир" ворога.

Ми також писали, що ЗСУ збили російський Мі-35М – екіпаж загинув на місці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини