28 червня 2022, 13:27

"Путін почувається у виграші", – Ганна Монгайт про економічну ситуацію у РФ

Анна Монгайт розповіла про те, що відбувається у Росії зараз, а також спрогнозувала, коли криза у цій країні почне відчуватися по-справжньому.

"Путін почувається у виграші", – Ганна Монгайт про економічну ситуацію у РФ

Російська опозиційна журналістка Ганна Монгайт дала інтерв'ю своїй українській колезі Наталці Влащенко, в якому спростувала міф про тотальну ізоляцію РФ і цілковитий економічний занепад.

"Масштаб ізоляції дуже перебільшений, - зазначила Ганна. - 50% іноземних компаній пішли з Росії, а 50% залишилися. Гроші у країні поки що є, адже щодня вона отримує величезні суми за енергоресурси, і це покриває колосальні збитки, які зазнає війна. Кажуть, що криза по-справжньому почне відчуватися восени, але поки все відбувається навпаки. Здавалося, що все одразу накриється та всіх накриє, всім буде погано, а виявилося все не таке жахливо. Підприємницький оптимізм, навпаки, дуже збільшився".

За словами російської журналістки, Захід поки не готовий піти на радикальні заходи, тому що поставить себе у жахливу ситуацію. Наразі альтернатив російським енергоресурсам немає - тільки коли вони з'являться, можна буде перекрити трубу.

"І Путін почувається на коні, тому що у країні дуже висока підтримка, на жаль, а світ у програші, тому що він якраз, навпаки, весь час відчуває перспективу паливного голоду, про який нескінченно говорять. Взимку всі чекають дуже високих цін на паливо", - сказала Ганна Монгайт, додавши, що її приятелі у Німеччині закуповуються опалювальними приладами, оскільки думають, що на державне опалення краще не сподіватися. В Америці також зростають ціни на пальне, і всі постійно говорять про голод у країнах третього світу.

"Тобто, напевно, Путін, навпаки, поки що почувається у досить великому виграші, на жаль", - резюмувала журналістка, проте її українська колега нагадала, що економічні санкції таки мають певну інерційність і шостий пакет санкцій почне виконуватися лише ближче до осені.

Нагадаємо, влада РФ дала команду МНС не гасити пожежі у Сибіру, оскільки це занадто дорого.

Також ми повідомляли, що СБУ перехопила нову методичку ФСБ для російських чиновників, де рекомендується посилено розхвалювати Путіна.

Раніше депутат Держдуми РФ Андрій Гурулєв пригрозив завдати ударів по Варшаві, Парижу та Берліну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини