23 червня 2022, 08:12

Огризко назвав терміни краху Російської "недоімперії": "Не зможе далі функціонувати"

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко впевнено назвав рік, коли впаде Росія під тиском економічних санкцій.

Огризко назвав терміни краху Російської "недоімперії": "Не зможе далі функціонувати"

На тему того, чому так спокійно реагують на погрози Росії країни Балтії, відповів ексміністр закордонних справ України Володимир Огризко. У контексті того, що росіяни порушили повітряні кордони Литви й Естонії, а вони зберігають холоднокровність, від українського політичного діяча прозвучало: "Можна залітати на 30 метрів кудись, а потім терміново повертатися назад, але далі цього не піде, бо чіткіше, чим вже було сказано Байденом, що захищатиметься кожен дюйм країн-членів НАТО, сказати не можна".

Коментарі від Володимира Огризка з важливих на сьогодні питань, які пролунали в ефірі "24 каналу", можна почути, переглянувши відео на YouTube.

"Нічого, на щастя, в арсеналі Москви вже не залишилося. Вони вже всі свої "лякалки" перебрали. Залишилася остання - це ядерна зброя, але, думаю що, це вони знову лякають самі себе", - пожартував на тему виснажених військових та економічних ресурсів РФ колишній міністр закордонних справ України.

Головна думка, яка прозвучала з вуст українського політичного діяча, і вона ж невтішний прогноз для РФ, полягає у такому: "Мої оцінки, якщо санкції Заходу залишаться та якщо все йтиме саме таким чином, то 23-й рік буде останнім роком для цієї "імперії" або "недоімперії", тому що вона просто не зможе далі економічно існувати".


Раніше Огризко озвучив умови, за яких Україна зможе поставити Путіна на "військові коліна".

Нагадаємо, Огризко розповів, що допоможе ЗСУ швидше витіснити ворога.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини