15 червня 2022, 13:42

Шахназаров, наляканий після перемог ЗСУ, визнав український народ і його ідентичність

Карен Шахназаров після 112 днів війни заявив, що український народ має свою історію, та посмів назвати його "братським".

Шахназаров, наляканий після перемог ЗСУ, визнав український народ і його ідентичність

Карен Шахназаров в ефірі російського пропагандистського політичного ток-шоу заявив, що Росія не вирішить усі питання в Україні шляхом війни. Режисер,  який ще у травні закликав до війни в Україні, у відео від 15 червня блискавично "перевзувся", заявивши, що український народ - це реальність: про нього "писали Гоголь і Чехов", він має свою історію та свою ідентичність.

Відеофрагмент опублікували у Telegram-каналі "Українського Діалогу".

У Шахназарова вистачило нахабства назвати український народ братнім після 112 днів війни: тільки в уяві російських пропагандистів можна одночасно називати сусідів "братами" і масово вбивати їх.

Сказане примітно, адже ще 3 травня той самий Карен Шахназаров закликав відправляти противників символіки Z до концтаборів, де не лише перевиховуватиме, а й навіть стерилізуватиме їх. Коли людина, яка зробила такі заяви, вже через майже півтора місяці починає визнавати українців як націю, це багато про що говорить.

Глашатаям путінського режиму нічого не варто змінювати вектор висловлювань, стрибаючи з одного протилежного погляду на інший, адже у них чітко прописані Кремлем цілі, а обтяження моральними принципами немає. До 24 лютого Росія теж брехала всьому світу: Путін, Пєсков, Шойгу та Лавров навперебій запевняли, що жодного вторгнення не буде. Станом на 15 червня Кремль також продовжує називати криваву війну "спецоперацією", "визволенням", "денацифікацією".

Правда тут дуже прозаїчна у прямому розумінні слова, адже у Росії, схоже, неправильно використовують вираз свого ж письменника Максима Горького: "Якщо весь час людині говорити, що вона "свиня", то вона справді зрештою захрюкає".

На Україну не подіяло - Україна бореться, Україна злиться, ненавидить, запам'ятовує та не пробачить ніколи. А ось у Росії "захрюкали", адже як ще пояснити, що понад 144 млн людей повірили, нібито це ЗСУ стріляють по українських ж містах. Те, що руйнація Маріуполя, десятків інших українських міст, загибель десятків тисяч українців сталася у період з 24 лютого, тобто з моменту вторгнення саме армії РФ, все це вже нікого у Росії навіть не насторожує.

З 2014 по 2022 роки в Україні десятками тисяч не гинули люди, не горіли міста до відмашки Путіна щодо "спецоперації", але про це у РФ вже нема кому думати, адже там зайняті "хрюканням". Зазомбованим глядачам так зручно вірити, що вони за "добро", адже тоді не треба вважати себе причетними до масових вбивств, не треба боротися, виходити на мітинги, і навіть коли з'явилися сумніви у словах "царя", у сусіда не спитаєш думки, адже сусід теж зазомбований.

Нагадаємо, 4 червня російський журналіст Андрій Сидорчик визнав, що окупантів Путіна в Україні ліквідують російськомовні солдати ЗСУ.

Раніше, 26 травня, Сидорчик лицемірно заявив, що хвилюється про українських дітей, батьків яких убивають російські солдати.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини