3 червня 2022, 08:24

У ISW розповіли, чому у Кремлі не можуть "інтегрувати" до "складу" РФ Південь України

Кремль досі не знає, як "інтегрувати" до РФ вже окуповані території на півдні України.

У ISW розповіли, чому у Кремлі не можуть "інтегрувати" до "складу" РФ Південь України

На сьогоднішній день усі свої сили Росія кинула на Донбас. Наразі йдуть бої за Сєверодонецьк і Лисичанськ. Таким чином Путін хоче вийти на межі області та заявити, що Луганщина вже вся "звільнена" під час "спецоперації" на Донбасі.

Учора, 2 червня, американські аналітики Інституту вивчення війни проаналізували останні події в Україні. Експерти впевнені, що після можливого виходу на межі Луганської області російська армія братиме перепочинок, оскільки вона й так зазнала значних втрат у битві на Донбасі.

Російському командуванню складно підтримуватиме у солдатах "дух переможця", а примусова мобілізація цьому сприятиме точно не буде.

Яскравий тому приклад - нещодавнє відео від 113-го полку "мобілізаційного резерву" "ДНР", у якому вони вимагають від Путіна повернути їх додому, оскільки, з медичного погляду, вони всі хворі. У "ДНР" їх відправили на фронт без проходження медичної комісії.

Також Росії постійно доводиться стикатися з проблемами встановлення контролю на вже захоплених територіях. Підпільний і партизанський рух не дають Кремлю повного права починати "інтегрувати" окуповані території України до складу РФ.

Яскраві приклади - дія підпільників у Мелітополі, коли вони спробували ліквідувати Балицького; вибухи у районі порту у Бердянська, а також контрнаступ ЗСУ на Херсонщині.

Російська армія не готова воювати на кількох фронтах одночасно, а у Кремлі поки що не знають, як їм бути далі.

Раніше ми повідомляли, що 1 червня ЗСУ у битві за Сєверодонецьк змогли взяти у полон 6 російських солдатів.

Нагадаємо, за словами мера Мелітополя, за період окупації міста партизани змогли ліквідувати понад 100 окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини