30 травня 2022, 13:07

Командування РФ знайшло спосіб натиснути на небажаючих воювати в Україні офіцерів – їхні сім'ї у заручниках

У РФ дружин і дітей окупантів погрожують відправляти на Далекий Схід за відмову російських військових виконувати накази у війні проти України.

Командування РФ знайшло спосіб натиснути на небажаючих воювати в Україні офіцерів – їхні сім'ї у заручниках

За відмову російських військових виконувати накази у війні проти України будуть розплачуватися їхні сім'ї.

Українським розвідникам вдалося з'ясувати подробиці шантажу та залякування, яке використовує військове командування країни-агресора щодо своїх військовослужбовців.

Про це Діалог.UA повідомляє з посиланням на сторінку ГУР МО у Facebook.

Згідно з новим наказом, у Західному військовому окрузі РФ сім'ї офіцерів вже буквально перебувають у положенні заручників. Їм заборонено залишати країну. Також озвучено загрози вимушеного переселення до депресивних регіонів на малозаселений Далекий Схід РФ.

У разі відмови окупантів виконувати бойові завдання їхніх дружин і дітей можуть примусово далеко заслати. Відомо про перші випадки порушення заборони військового керівництва та покарання за це.

У ЗВО розпорядилися виселити кількох сімей військовослужбовців 332-го окремого вертолітного полку 6-ї армії ВПС і ППО. Як виявилось, жінки, поки їхні чоловіки бомбять українські міста з повітря, збиралися на "криваві" гроші відпочити за кордоном, але їх не випустили. З аеропорту їх відправили додому. Тепер на них чекає примусова дорога на ПМП до російської глуши.

Повідомлялося, що чеченці відкрито відмовляються воювати в Україні. У ГУР дізналися, як карають тих, хто не виконує накази.

Раніше із перехопленої розмови стало відомо, що контрактники ЗС РФ мріють втекти з України та масово звільняються з армії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини