30 травня 2022, 13:04

Померти в Україні за 12 млн рублів: у Міноборони РФ опублікували прайс для своїх контрактників

Працівникам заводів РФ пропонують піти на війну проти України, тому що на ній можна заробити "багато грошей".

Померти в Україні за 12 млн рублів: у Міноборони РФ опублікували прайс для своїх контрактників

Нещодавно працівникам заводів у Московській області стали видавати на підприємстві листівки із прайсом від Міноборони РФ. У них детально розписано зарплату військовослужбовця залежно від звання і навіть надбавки, які можна отримати зверху.

Сьогодні, 30 травня, один із таких прайсів був викладений у Мережу журналістами Telegram-каналу ASTRA.

Пересічному стрілку на місяць обіцяна зарплата в 414 тисяч рублів, а найбільша у сержанта - 440 тисяч рублів. Також сказано, що всім добровольцям виплачуватиметься по 250 тисяч на місяць.

Крім цього, існують і надбавки за знищену військову техніку ЗСУ. Так, за танки виплачуватимуть по 300 тисяч рублів, а за збитий літак – 500 тисяч. У самій РФ все ж таки визнали, що не всі літаки вони знищили на самому початку війни.

Джерело повідомляє, що подібний прайс стосується виключно добровольців і контрактників. Разом із прайсом на завод завітав і представник місцевого комісаріату. У розмові з чоловіками він наголосив, що поки що їх усіх лише запрошують на контракт, але у майбутньому можлива й мобілізація, від якої ніхто вже не відкрутиться. Ще він додав, що нібито солдати-строковики на війну в Україну не їдуть.

При цьому невідомо, чи будуть контрактники та добровольці проходити навчання або наступного дня після укладення контракту їх відправлять до України.

Ще у прайсі є графа контузія / поранення, за яку обіцяють 3 млн рублів, а за смерть на війні родичам виплатять 12 млн рублів.

Станом на 30 травня 2022 року в Україні ліквідовано 30 350 російських солдатів й офіцерів.

На цьому фоні у ГУР Міноборони України повідомили, що у РФ взяли до заручників сім'ї, чиї родичі воюють в Україні. Їм загрожують висилкою з рідного міста та переселенням на Далекий Схід, якщо військовослужбовець відмовиться від подальших бойових дій в Україні.

Раніше журналісти NYT опублікували список товарів, які російські волонтери купують для окупантів, що воюють в Україні.

Нагадаємо, 26 травня в селі Ворожба (Курська область) після чергового "вибуху" загинуло 7 російських військовослужбовців і ще 9 отримали поранення.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини