30 травня 2022, 08:25

Після Ізраїлю Лавров звернув свій погляд на Францію, звинувативши її у бідах України

Лавров звинуватив Париж у розпалюванні "неонацизму в Україні", більш того, Франція відіграє у цьому ключову роль.

Після Ізраїлю Лавров звернув свій погляд на Францію, звинувативши її у бідах України

Глава МЗС РФ не перестає дивувати своїми неадекватними заявами на адресу світових політиків. Спочатку він згадав про те, що у Гітлера у жилах текла "єврейська кров", а тепер стверджує, що в "українському неонацизмі" винна Франція.

29 травня в інтерв'ю французькому телеканалу TF1 Сергій Лавров заявив, що Париж активно бере участь у постачанні зброї Україні. Також уряд країни постачає не лише оборонну, а й наступальну зброю. При цьому Макрон нібито вимагає від Києва повної перемоги у війні проти Росії.

Глава МЗС РФ заявив, що Париж відіграє ключову роль у розпалюванні "українського неонацизму та націоналізму".

При цьому Захід нібито відмовляється дослухатися Росії. Лавров скаржиться, що Захід не хоче вести діалог із Москвою на рівноправній основі. За його словами, Захід ніколи не хотів "дружби та співпраці" з РФ.

Раніше у МЗС РФ вже звинуватили Ізраїль у підтримці "неонацистського режиму" в Україні.

Скандал навколо Ізраїлю розгорівся після того, як Лавров в інтерв'ю італійським ЗМІ розповів про нацистів, Гітлера та євреїв. ЗМІ просто цікавило одне питання: як єврей Зеленський може бути нацистом.

Лавров відповів, що Гітлер теж був євреєм. При цьому він згадав нібито єврейське прислів'я, що найголовніші антисеміти самі євреї.

Глава МЗС Ізраїлю викликав "на килим" російського посла і заявив, що євреї не могли вбивати себе самі під час Голокосту.

Слова Лаврова засудили у Києві, а також у США. Вони заявили, що сам Лавров страждає на одну з форм "низького расизму". Більше того, для РФ немає такого поняття, як "опуститися на саме дно", оскільки вони там і перебувають.

Раніше ми повідомляли, що 27 травня Сергій Лавров уперше звернувся за допомогою до Африки з проханням вплинути на Захід, щоби той зняв санкції.

Нагадаємо, 13 травня під час візиту до Душанбе Лавров відмовився давати інтерв'ю місцевій пресі, заявивши, щоб ті поспілкувались із павичами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини