30 травня 2022, 08:20

Американські ЗМІ дізналися, що російські волонтери відправляють своїй армії, яка воює проти України

Російські волонтери купують своїм військам, які воюють проти України, милиці, їжу та китайські дрони.

Американські ЗМІ дізналися, що російські волонтери відправляють своїй армії, яка воює проти України

Днями американські журналісти опублікували статтю про російських волонтерів, які намагаються допомогти своїм солдатам убивати мирних громадян України.

29 травня видання The New York Times опублікувала статтю, присвячену волонтерам із РФ.

Згідно з результатами соцопитування, у РФ більша частина населення країни все ж таки підтримує агресивну політику Путіна щодо України. Деякі з них стали волонтерами, тому що війна в Україні показала, що не так усе гаразд із забезпеченням в армії агресора. Про це можуть свідчити навіть сухі пайки, термін яких у багатьох давно прострочений.

Джерело пише, що зараз головна проблема окупаційних військ — кліщі, саме тому жителі Білгорода самотужки роблять спреї та відправляють в Україну. У соцмережах можна зустріти інформацію про збирання грошей на придбання китайських дронів і тепловізорів, яких не вистачає у Міноборони РФ.

Видання пише, що 47-річна Тетяна Плотнікова вже двічі їздила до українського кордону, щоб передати окупантам три тонни допомоги. В основному це медикаменти, милиці та крісла-коляски. Мешканка Новгорода Наталія Абієва їздила до кордону, щоб передати чоловікові продукти харчування, медикаменти, рації, біноклі та навіть портативну стоматологічну установку.

Джерело пише, що російські волонтери не координують своєї роботи з урядом. Вони шукають все необхідне через особисті знайомства чи зв'язки. Про російських волонтерів із пропагандистських ЗМІ практично нічого не розповідають, щоб показати, ніби війну в Україні повністю контролює держава, а російська армія забезпечена всім необхідним.

Раніше у росЗМІ з'явилися новини про те, що Путіна дуже непокоїть поведінка Кадирова та його головорізів у війні проти України.

Нагадаємо, на думку Фейгіна, має мінути 100 років, щоб мешканців РФ хоч якось олюднити після правління Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини