27 травня 2022, 11:11

У Приморському краї депутати зажадали від Путіна припинити війну в Україні – реакція

У закзібранні Приморського краю спалахнув скандал щодо військового вторгнення РФ в Україну.

У Приморському краї депутати зажадали від Путіна припинити війну в Україні – реакція

Декілька депутатів звернулися до глави держави Володимира Путіна, висловивши позицію, протилежну кремлівській політиці.

Член фракції КПРФ Леонід Васюкевич від імені чотирьох колег під час засідання зажадав зупинити війну та вивести російські війська з території України. Його спіч був адресований президентові. Кадри інциденту оприлюднили місцеві спільноти у "ВКонтакті".

"Якщо наша країна не припинить "військову операцію", то сиріт у нашій країні стане ще більше. У ході військової операції гинуть і стають інвалідами молоді люди, які могли б принести величезну користь нашій країні", - заявив Васюкевич.

Перервати такий виступ поспішив губернатор Олег Кожем'яко. За інакодумство депутата назвали зрадником, який "ганьбить російську армію та захисників", нібито воюючих проти "нацизму".

Васюкевича разом із його однодумцем Геннадієм Шульгою вигнали із зали.

"Думка може бути тільки одна? Може, саме ці депутати висловлюють думку своїх виборців? Чому їх не вислухали? Чи все, немає демократії? Спочатку б послухали, а потім пояснили цим депутатам, у чому вони не мають рації або у чому помиляються. Але ні , вони були одразу відправлені", - коментує інцидент користувач соцмережі.

Багато хто зазначає, що після такого випаду Васюкевич навряд чи зможе продовжувати свою політичну діяльність.

Нагадаємо, терорист Гіркін-Стрілков звернувся до Путіна, назвавши ім'я винуватця провалу "спецоперації" в Україні. Відповідальність за це лежить на міністрі оборони Сергієві Шойгу.

Раніше прем'єр Естонії Кая Каллас звернулася до європейських лідерів, закликавши їх більше не дзвонити до військового злочинця Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини