27 травня 2022, 08:11

Лавров розкрив суть чергової "багатоходівки" Кремля в Україні

Глава МЗС РФ Сергій Лавров просить допомоги країн Африки для зняття санкцій Заходу з Росії.

Лавров розкрив суть чергової "багатоходівки" Кремля в Україні

Росія починає поступово розкривати сенс своєї чергової "багатоходівки". Цього разу МЗС РФ розкрило одну з причин блокування морських портів України. Як і передбачалося, крім військової мети, Кремль штучно створює загрозу голоду у світі, щоб змусити країни ЄС скасувати "корисні" антиросійські санкції.

Як би цинічно не здавалося, але Москва готова пожертвувати не лише життям українців заради забаганки "збирача земель" Путіна, а й збирається відкрито "торгувати" життям мільйонів людей Африки.

"Закликаємо наших друзів – Африканський союз – наполегливо вимагати від Заходу відміни незаконних односторонніх санкцій, що підривають необхідну для світової торгівлі транспортно-логістичну інфраструктуру, що створює ризики для вразливих верств населення. Голос Африки має бути почутий", — бадьоро рапортує глава МЗС.

На початку квітня стало зрозуміло, що через активні бойові дії посівна кампанія в Україні опинилася на межі зриву. Європа попередила світ про майбутню продовольчу кризу.

До травня кількість людей, які мають проблеми з продовольством, зросло до 1,6 мільярда. На тлі цього Лондон запропонував деблокувати українські порти силами НАТО, щоб кораблі із зерном могли вийти у море та забезпечити світ зерном.

25 травня експерт продовольчої безпеки Сара Менкер попередила, що зерна залишаються на строк до 10 тижнів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини