27 травня 2022, 07:52

У Кремлі відповіли на пропозицію Зеленського щодо перемир'я

Дмитро Медведєв відреагував на умови президента України Володимира Зеленського щодо перемир'я.

У Кремлі відповіли на пропозицію Зеленського щодо перемир'я

У Кремлі не готові брати до уваги і тим більше виконувати озвучені президентом України Володимиром Зеленським умови щодо перемир'я.

Із такою заявою 26 травня виступив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв.

"Умови, які Зеленський висуває для перемир'я, категоричні до ідіотизму та нездійсненні у принципі", - стверджує Медведєв.

За його словами, Кремль не виводитиме війська з Донбасу, оскільки "ім важлива воля місцевих жителів". Крим і ОРДЛО також не будуть визнані українськими, хоча з 2014 року Кремль систематично називав свої "республіки" на Донбасі частиною України.

Із 24 лютого Володимир Путін оголосив про початок "спецоперації" в Україні. Однією з цілей Кремля на той час був захист так званих "Л/ДНР" і вихід до адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей.

За три місяці війни окупанти захопили Херсон і Бердянськ, зайняли 95% Луганської області, відійшли з півночі України, стерли з лиця землі Маріуполь і продовжують бомбардувати Харків.

У Москві не приховують, що після захоплення України та Білорусі окупанти хочуть рушити далі на Захід. Проте Кремль продовжує грати у дипломатію та стверджує, що не вимагає від України відмови від своїх територій.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини