24 травня 2022, 15:16

“Продати сина за 5 млн рублів”: матері РФ мовчать про смерті своїх дітей-військових заради виплат від Путіна

Заради обіцяної Кремлем виплати у 5 млн рублів російські дружини та матері мовчать про масову загибель своїх дітей у війні проти України.

“Продати сина за 5 млн рублів”: матері РФ мовчать про смерті своїх дітей-військових заради виплат від Путіна

Російське суспільство через три місяці кривавої "спецоперації" продовжує ігнорувати масові військові втрати в Україні та нескінченний потік у країну цинкових трун. Мовчання матерів і дружин військових влада РФ купує лише за 5 млн рублів (близько $88 тисяч).

Про це йдеться у розслідуванні російського YouTube-каналу "Скажи Гордєєвій".

Ведуча взяла інтерв'ю у кількох матерів російських військових, яких відправили воювати з українцями.

З Гордєєвою погодилася поговорити мати російського солдата Вадима Колодія Тетяна. Вона повідомила, що у чаті Таманської дивізії деякі матері не приховують, що готові мовчати про смерті дітей заради виплат.

"Ви гроші отримаєте. На скільки вам їх вистачить? На рік-два? А далі як ви житимете з цими кривавими грошима? Як існуватимете? Добре, якщо є могила, будеш бігати туди та плакати щодня і просити вибачення або дякувати, що не даремно народила. А як немає могили? Як ти до кінця свого життя думатимеш про це? Що ти продала сина за 5 млн", - обурилася жінка.

Вона досі не знає, що трапилося з її дитиною на українській землі. Зв'язку з ним немає. Є відомості, що він загинув, проте тіло жінка так і не отримала.

Зазначимо, що військово-політичне керівництво РФ приховує від свого народу реальні втрати у війні з Україною, хоч зразкові цифри відомі. За даними Генштабу ЗСУ, за три місяці бойових дій у росіян понад 29 тисяч "двохсотих".

Розвідка Великобританії підтвердила, що втрати ЗС РФ за три місяці "спецоперації" більші, ніж за 9 років війни в Афганістані.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що російський Іркутськ підрахував втрати в Україні.

Ми також писали, що росіяни звикають до "вантажу 200": у Новокузнецьку цинкову труну кинули на смітнику біля житлових будинків.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини