21 травня 2022, 19:40

Сімоньян після 87 днів війни помріяла про те, як "розібратися з Україною за години"

Пропагандистка Кремля Маргарита Сімоньян заявила, що "Росія не воює з Україною", а нібито "жаліє" її.

Сімоньян після 87 днів війни помріяла про те, як "розібратися з Україною за години"

Маргарита Симоньян запитала, чи могла б Росія "розібратися з Україною не те що за дні, а за години". Про це вона заявила у політичному ток-шоу в ефірі російського телеканалу "Росія 1". Головред RT за 87 днів війни з Україною все ще не зрозуміла, що російські окупанти провалили всі поставлені перед ними завдання, залишивши у землі щонайменше 29 000 солдатів Путіна.

У відеофрагменті, опублікованому у Telegram-каналі "Українського Діалогу", представниця кремлівських ЗМІ заявила, що армія РФ нібито "жаліє Україну".

Журналістка, яка живе у своїх кривавих фантазіях, зазначила, що там, в Україні, живе багато наших людей. Симоньян, яка абсурдно мислить, заявила, що Росія нібито зовсім "не воює з Україною", а проводить "спецоперацію".

Пропагандистка своєю промовою дала зрозуміти, що досі не помічає тисяч ліквідованих одиниць живої сили та бронетехніки армії РФ. Симоньян показала справжню майстерність дивитися на факти крізь пальці, не помічаючи, що невигідно.

Нагадаємо, інший російський пропагандист Франц Клінцевич у відеофрагменті заяви від 20 травня, навпаки, спробував виправдати поразку російських військ тим, що вони борються з ЗСУ – однією з найсильніших армій світу.

Раніше РФ почала визнавати свої втрати на острові Зміїний. ЗМІ з'ясували ім'я одного із ліквідованих окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Павел Приходько

Останні новини