18 травня 2022, 16:30

Чичеріна назвала дві країни Європи, на які армія РФ має напасти після України

За словами російської співачки, армія РФ після України має розпочати вторгнення на територію Швеції та Фінляндії.

Чичеріна назвала дві країни Європи, на які армія РФ має напасти після України

Російська співачка Юлія Чичеріна, яка воює на боці "ЛДНР" проти України, назвала дві країни Європи, які російська армія має атакувати наступними. За її словами, після України окупаційні війська РФ мають розпочати вторгнення на Скандинавському півострові на території Швеції та Фінляндії, які офіційно оголосили про плани вступу до НАТО.

На заяву співачки у російських ЗМІ звернув увагу відомий український журналіст і блогер Денис Казанський.

На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter він опублікував фрагмент інтерв'ю Чичеріної, за словами якої, російська армія на захопленні Швеції та Фінляндії може не зупинитися та піти далі.

"Наразі вже така обстановка, що Фінляндія та шведи хочуть у НАТО. Я думаю, що ми зупинимося на якомусь березі, бажано на Атлантичному, ну можемо і не зупинятися. Машина потужна, її складно зупинити, вона вже запущена. Ми готові йти до кінця", - заявила вона.

У свою чергу, Казанський зазначив, що у Росії встигло вирости унікальне покоління кровожерливих людей, які постійно прагнуть нової війни.

Упоротая певица Чичерина призывает воевать с Финляндией и Швецией и захватить всю Европу.

В России умудрились вывести какую-то уникальную породу кровожадных и тупых людоедов, которые постоянно требуют войны, крови и смертей pic.twitter.com/7Qm6Ury4Ek

— Денис Казанський (@den_kazansky) May 18, 2022

Раніше очолюючий Роскосмос Рогозін у Telegram-каналі пригрозив запуском балістичної ракети по Фінляндії та Швеції через плани Стокгольма та Гельсінкі зробити свої країни членами НАТО.

А у Туреччині поставили умови для схвалення членства Фінляндії та Швеції у НАТО.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини