18 травня 2022, 10:04

Назад у СРСР: у Держдумі РФ запропонували "новий" варіанти державного прапора

Депутат Держдуми РФ від окупованого Криму запропонував зробити прапор СРСР новим державним прапором Росії.

Назад у СРСР: у Держдумі РФ запропонували "новий" варіанти державного прапора

Вчора, 17 травня, депутат Держдуми РФ від Криму Михайло Шеремет запропонував "Прапор Перемоги" зробити новим прапором Росії. Головна причина – Захід нібито оголосив війну всьому, що пов'язане із "ВВВ".

Шеремет заявив в інтерв'ю РІА "Новости", що Захід вирішив оголосити війну всьому радянському, особливо якщо йдеться про події Другої світової війни.

Щоб усьому світові ще раз "нагадати" події тієї війни, депутат пропонує зробити прапор СРСР новим прапором РФ.

Депутат намагався нагадати світові, що саме під цим прапором "діди" воювали проти Гітлера, а сьогодні російська армія веде війну проти "неонацистів" в Україні.

Кримчанин завив, що йому подобається і триколор, але на сьогоднішній день більш актуальний червоний прапор.

Експерти заявляють, що Кремль став дуже часто використовувати радянську символіку як у політиці, так і у повсякденному житті.

9 травня у Москві під час параду Кремль використав червоні прапори "перемоги". У багатьох містах РФ з'явилися пам'ятники та графіті з радянським прапором. Особливо останнім часом є актуальною у РФ бабуся з червоним прапором.

У травні секретар "ЄР" Турчак і ватажок "ДНР" Пушилін в окупованому селі Розівка на території Запорізької області на будівлі місцевої ради вивісили червоний прапор.

Були встановлені пам'ятники Леніну та у багатьох окупованих містах Півдня України.

Раніше російська пропаганда вирішила використати у своїх цілях харків'янку Ганну Іванівну, яка виступила проти російської армії.

Нагадаємо, незабаром російські аеропорти можуть повернутися до перевірки багажу у ручному режимі через брак іноземних комплектувальних.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини