6 травня 2022, 12:21

"Острів Зміїний – це Україна", – батько зниклого моряка з "Москви" звернувся до російської влади

Батько зниклого російського моряка з крейсера "Москва" Дмитро Шкребець нагадав РФ, що острів Зміїний – це територія України.

"Острів Зміїний – це Україна", – батько зниклого моряка з "Москви" звернувся до російської влади

Напередодні прокуратура РФ почала відправляти всім сім'ям моряків, які загинули або зникли безвісти з крейсера "Москва", відповіді про те, що корабель не задіяний у "спецоперації" проти України та він навіть не порушував територіальних вод іншої країни.

Один із таких дивних листів отримав і Дмитро Шкребець, син якого також перебував на кораблі, інформує "Український Діалог".

Шкребець обурився ступенем брехні російської прокуратури. Йому було цікаво: відповідь вони самі придумали або їм хтось його підказав.

У відписці було сказано, що нібито крейсер "Москва" не брав участі у "спецоперації" в Україні. Крім того, корабель не порушував територіальні води чужої держави.

Шкребець наголосив, що острів Зміїний, біля якого знаходився крейсер "Москва", є територією України. При цьому батько моряка поки не поставив питання про зв'язок між зникненням сина, окупацією Криму в 2014 році  та нестримною брехнею чиновників з РФ.

У РФ заперечують загибель моряків, які перебували на крейсері "Москва". Вони заявляють, що військовослужбовці зникли під час виконання завдання.

Як відомо, 13 квітня дві ракети "Нептун" потрапили точно у ціль, пошкодивши "Москву". Під час буксирування до Севастополя корабель пішов на дно, де зараз перебуває.

Раніше американські ЗМІ стверджували, що ЗСУ підбили крейсер "Москва" завдяки розвідці США.

Нагадаємо, загиблим або зниклим безвісти родичам моряків із "Москви" надходять листи, що крейсер не брав участі у війні проти України.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини