6 травня 2022, 18:40

"Близькі олігархи впевнені", - Грозєв розповів, що не так зі здоров'ям Путіна

Близьке оточення російського диктатора Володимира Путіна впевнене, що він тяжко хворий.

"Близькі олігархи впевнені", - Грозєв розповів, що не так зі здоров'ям Путіна

Чутки про тяжку і навіть смертельну хворобу диктатора Володимира Путіна активно циркулюють у його найближчому оточенні.

Про це повідомив в інтерв'ю Дмитру Гордону в YouTube глава всесвітньо відомої групи Bellingcat, який спеціалізується на журналістських розслідуваннях.

Підтвердити чутки про хворобу Путіна Грозєв не зміг. Проте, зазначив він, у цьому впевнені навколокремлівські еліти, зокрема дуже близькі до диктатора олігархи.

"Знаємо, що Луб'янка (Центральне управління ФСБ – ред.) послала циркуляр десь місяць тому всім регіональним шефам про те, щоб вони не звертали увагу на чутки про дуже серйозне захворювання (Путіна)" – розповів Грозєв. Він уточнив, що цей циркуляр сприйняли з точністю до навпаки - як підтвердження важкого стану диктатора.

Ця чутка, підкреслив глава Bellingcat, відіграє дуже важливу роль, оскільки оточення Путіна з високою ймовірністю відмовлятиметься виконувати злочинні накази. Це стосується, зокрема, питання застосування ядерної зброї.

"Неважливо, помирає він чи важко хворий. Важливо, що люди поруч із ним так думають... Є серйозний ризик, що його не буде через 3-6 місяців. А хто тоді їх захищатиме від Нюрнберзького процесу?" – пояснив Грозєв.

Чутки про нібито тяжку хворобу Путіна особливо активно циркулюють останні кілька років. Запустив їх політолог Валерій Соловей, який запевняв, що через фактор "непереборної сили" диктатора незабаром не буде у російській політиці. Подейкують, що Путін може мати онкологію та навіть хворобу Паркінсона. Серйозних підтверджень тому немає, у Кремлі все заперечують.

Примітно, що на початку квітня 2022 російське видання "Проект" випустило розслідування про здоров'я диктатора. Воно виявило, що його постійно супроводжує хірург-онколог, що спеціалізується на лікуванні раку щитовидної залози.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що, за даними Грозєва, у найближчому оточенні Путіна почали активно обговорювати його усунення.

Також Грозєв розповів, як генерали ЗС РФ саботують війну з Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини