6 травня 2022, 11:17

Олігархи РФ почали обговорювати усунення Путіна, Лавров "зливається" – Христо Грозєв

"Еліта" Росії вже почала обговорювати необхідність усунення диктатора Володимира Путіна.

Олігархи РФ почали обговорювати усунення Путіна, Лавров "зливається" – Христо Грозєв

Під диктатором РФ Володимиром Путіним, який програє війну Україні, захиталося крісло. Найближче оточення бажає його якнайшвидшої смерті.

З такою заявою виступив голова журналістської розслідувальної групи Bellingcat Христо Грозєв в інтерв'ю Дмитру Гордону. Воно вийшло на YouTube 5 травня.

Грозєв зазначив, що російська еліта, яка понад 20 років звела на трон Путіна, зараз дуже боїться. Однак він упевнений, що ця група людей у результаті зрозуміє свою силу та візьметься за усунення диктатора.

"Це має статися", - сказав глава Bellingcat.

Він уточнив, що Путін війною з Україною змушує політичну, силову та бізнес-еліту РФ платити величезну ціну, яку з ними заздалегідь не погодив. Вони йому цього не вибачать.

"Ми слухали запис дуже близького до Путіна олігарха, який іншому олігарху розповідає, що краще, щоб він (Путін – ред.) помер від… вони називають хворобу, бо він знищив їх, знищує Україну та Росію. Вони активно чи пасивно зараз обмірковують, як ... допомогти", - розповів Грозєв.

Він вважає, що усунути Путіна може найвище військове керівництво РФ.

Важливим маркером тривожної ситуації у Кремлі є глава МЗС РФ Сергій Лавров. За даними Грозєва, оточення дочки російського міністра злило їм інформацію, нібито той нічого не знав про підготовку до великої війни з Україною, а був упевнений, що все обмежиться лише Донбасом.

"Він сам був шокований, коли дізнався, що це буде реальна війна", - повідомив Грозєв.

Раніше Грозєв розповів, як генерали РФ масово саботують війну проти України.

Ми також писали, що експерти спрогнозували можливі сценарії перевороту в РФ, назвавши це питанням часу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини