29 квітня 2022, 09:25

Труни з України приходять щодня – у Бурятії спорткомплекс перетворився на похоронну залу

Нескінченний потік "вантажу 200" з України дається взнаки – в Улан-Уде головний спорткомплекс просякнутий трупним запахом.

Труни з України приходять щодня – у Бурятії спорткомплекс перетворився на похоронну залу

Масову загибель своїх уродженців на "спецоперації" за неадекватні ідеї військового злочинця Володимира Путіна підтверджують у Бурятії. З місцевих видань стало відомо, що там практично не припиняється потік прощання із загиблими. У спорткомплексі в одні двері входять діти на тренування, а з інших, сусідніх, виносять труни.

Місцеві жителі скаржаться, що це місце "пропахло мерцями", трупний запах чути у всіх приміщеннях.

На сьогодні вже точно підтверджено, що в Україні загинуло 102 мешканці Бурятії.

"Характерно, що за імперські амбіції божевільних дідів у Москві розплачуються невеликі народи РФ, що живуть за тисячі кілометрів від України. За що помирають ці люди, яких самі рус*кі зневажають і висміюють за азіатську зовнішність? Безумство", – написав з цього приводу український блогер Денис Казанський у Telegram-каналі.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ під Києвом розгромили підрозділ окупантів із Бурятії. З 1500 солдатів половину було знищено.

Нагадаємо, в Україні був "денацифікований" командир полку ЗС РФ Нагамов із Суслонгера (Марій Ел). До РФ він повернувся у цинковій труні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини