27 квітня 2022, 13:33

Пропагандист Кеосаян розсипався погрозами на адресу Казахстану: може повторити долю України

Чоловік російської пропагандистки Симоньян Тигран Кеосаян розлютився від рішення Казахстану не проводити військовий парад 9 Травня.

Пропагандист Кеосаян розсипався погрозами на адресу Казахстану: може повторити долю України

Розлючений член кістяка російської пропаганди, що підспівує кремлівському режиму, виступив з ультиматумом і погрозами до казахстанської влади.

Колишній кінорежисер заявив, що "ігри у дружбу скінчилися" та тепер постало "питання виживання". Казахстан має обрати одну зі сторін протистояння (РФ або США та НАТО), залишитися нейтральними не вдасться.

Відео із Кеосаяном з'явилося на Telegram-каналі "Україна 365".

"На Україну гляньте уважно, подумайте серйозно <…> якщо ви вважаєте, що можна й надалі бути такими хитрож**ими та вам за це не буде нічого, ви помиляєтеся", – попередив пропагандист.

За його словами, відмова Казахстану від традиції військового параду на День Перемоги є недружнім знаком. Це тягне за собою зарахування країни до групи ворогів Росії.

Повідомлялося, що Казахстан не слідуватиме радянській традиції на 9 Травня. У країні не планують демонструвати ходу військових і техніки цього року.

Нагадаємо, ключова особа кремлівської пропаганди пропагандистка Симоньян різко змінила риторику та назвала "абсолютно неможливою" ядерну війну.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Марина Журавлева

Останні новини