21 квітня 2022, 09:41

Кремль стривожили нові слова Джонсона про війну в Україні – "хрещениця Путіна" Собчак матюкається

Близькокремлівська "еліта" гостро відреагувала на слова прем'єра Великої Британії Бориса Джонсона, який виступив проти мирних домовленостей Києва з Москвою.

Кремль стривожили нові слова Джонсона про війну в Україні – "хрещениця Путіна" Собчак матюкається

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон украй схвилював російську так звану "еліту", коли виступив проти мирних домовленостей Києва з Москвою.

З панічним постом у Telegram вранці 21 квітня виступила ймовірна хрещениця російського диктатора Ксенія Собчак, яка, видаючи себе за опозиціонера, тісно співпрацює з Кремлем.

Джонсон засумнівався, що Україні переговорами вдасться змусити до миру Росію, яка напала на неї. Він здивувався тому, що українці взагалі намагаються про щось домовлятися з агресором Путіним, якого порівняв із "крокодилом, що вчепився у ногу".

Собчак, яка жодного разу публічно не засудила Путіна за війну, у відповідь почала, матюкаючись, звинувачувати Лондон у кровопролитті в Україні.

"Ну, ох##нно… Це така ось підтримка світової, так? Таке ось прагнення до завершення цієї бійні? "Незрозуміло, як можуть домовлятися"? Ну, відмовте всіх тоді сідати за стіл переговорів, нехай продовжується все. Люди продовжать гинути. Це мета?" – обурювалася ймовірна "хрещениця Путіна".

Зауважимо, що лише за кілька днів до війни Собчак, яка видає себе за "лібералку" й "опозиціонерку", називала Путіна "зрілим та адекватним політиком". До того ж вона звинувачувала у поширенні "фейків" іноземні ЗМІ та політиків, які попереджали про підготовку російських військ до вторгнення.

У Росії Собчак вважається "спойлером Кремля". На минулих президентських виборах у РФ вона була одним із кандидатів, допомагаючи російському диктатору їх легалізувати.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Собчак втекла з Росії одразу після початку великої війни з Україною.

Ми також писали, що Британія готова постачати до України ракети Brimstone: Джонсон озвучив один нюанс.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини