13 квітня 2022, 16:43

"Повне енергетичне ембарго", – Єрмак натякнув Росії на неприємності

Голова Офісу президента України анонсував Росії нові дуже болючі санкції Заходу.

"Повне енергетичне ембарго", – Єрмак натякнув Росії на неприємності

Захід готує новий пакет санкцій проти Росії, яка розв'язала кровопролитний конфлікт проти України. РФ загрожує енергетичне ембарго.

Про це 13 квітня повідомив голова Офісу президента України Андрій Єрмак на офіційному каналі у Telegram.

Він повідомив про "фіналізацію" переговорів із Заходом щодо нових санкцій проти РФ. У них брав участь особисто український лідер Володимир Зеленський.

"Наразі можу розкрити кілька деталей. Повне ембарго на експорт енергоносіїв, нові персональні санкції, а також подальше розширення на банківський сектор РФ", – повідомив представник Зеленського.

Варто зазначити, що проти РФ було введено обіцяні "пекельні" санкції вже через кілька днів після того, як російські війська вторглися на українську територію 24 лютого. Під обмеження потрапили банківська, енергетична, промислова й інші сфери Росії. Країну відключили від системи міжнародних платежів SWIFT.

Напевно, найважчим ударом для РФ стало заморожування золото-валютних резервів. Кремль втратив кошти на підтримку власної економіки та війни.

Паралельно понад 600 найбільших компаній світу оголосили про припинення співпраці з Росією. Вони не лише припинили постачання своєї продукції на російський ринок, а й почали закривати підприємства на території РФ.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Росія оголосила "дефолт із зовнішнього боргу" та готується до суду.

Ми також писали, що ЄС розпочав роботу над "шостим пакетом" санкцій проти РФ із запровадженням нафтового ембарго.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини