13 квітня 2022, 11:57

Медведчука зливають: Скабєєва та Симоньян дали зрозуміти, що за кума Путіна "переплачувати" не будуть

Російська пропаганда недвозначно натякає, що Кремль не йтиме на все заради обміну Віктора Медведчука.

Медведчука зливають: Скабєєва та Симоньян дали зрозуміти, що за кума Путіна "переплачувати" не будуть

Російська пропаганда бурхливо відреагувала на повідомлення про затримання в Україні лідера проросійських сил у країні та кума президента РФ Віктора Медведчука.

Вони синхронно виступили з однаковими заявами щодо можливого обміну політика, передає Діалог.UA.

Пропагандистка Ольга Скабєєва наголосила, що Кремль не має "переплачувати" за Медведчука.

"Відомий принцип "солдата на фельдмаршала не міняємо" має бути збережений. При всій повазі до будь-яких родинних зв'язків", – написала одіозна ведуча РФ.

Аналогічний текст опублікував її чоловік і співведучий Євген Попов, який за сумісництвом є депутатом Держдуми.

"Зеленський думає, що за кума Путіна Москва віддасть йому все полонене маріупольське угруповання. Що, звичайно, м'яко кажучи, не так... Рішення про обмін прийматиметься з огляду на інтереси Росії та її громадян, а не керуючись псевдоспорідненими зв'язками", – написав пропагандист. Він уточнив, що Київ може розраховувати на обмін не більше двох офіцерів ЗСУ.

Аналогічний текст опублікувало і ключове обличчя кремлівської пропаганди – головний редактор Russia Today Маргарита Симоньян.

У тексті йдеться, що великий обмін на Медведчука стане "образою та приниженням" для російської армії.

"Це в українських елітах свята справа  хто кому кум. Проте у Росії таки інша соціально-політична культура", – йдеться у повідомленні, оприлюдненому Симоньян.

Враховуючи синхронність і схожість заяв, можна говорити, що тези були спущені з Кремля. Мабуть, Москва зливає Медведчука.

Контекст

Ввечері 12 квітня президент України Володимир Зеленський повідомив про затримання лідера проросійської партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука. У лютому, коли ЗС РФ здійснили вторгнення, він перебував під домашнім арештом за підозрою у держзраді. Незабаром він зник у невідомому напрямку. Ходили чутки, що політику вдалося втекти за кордон. На щастя, це виявилося не так.

Зеленський вже заявив, що готовий обговорювати з Москвою обмін Медведчука.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Кремль провалив не лише бліцкриг в Україні, а й "евакуацію" Медведчука. Його мали вивезти з Гостомеля.

Ми також писали, що Аваков запропонував, як за допомогою Медведчука врятувати Маріуполь.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини