12 квітня 2022, 12:54

Путін озвучив нову мету щодо Донбасу, заявивши, що вона "шляхетна"

Мета спецоперації в Україні – допомогти жителям Донбасу.

Путін озвучив нову мету щодо Донбасу, заявивши, що вона "шляхетна"

Сьогодні, 12 квітня, глава РФ під час свого виступу на космодромі "Східний" вирішив торкнутися розв'язаної ним війни в Україні та заявив, що одна з цілей "спецоперації" – допомогти жителям Донбасу.

Найцікавіше, що жоден мешканець Донбасу не просив Путіна допомагати їм. У Маріуполі у селищі Україна-1 та Україна-2 розпочався голод. Люди вимагають привезти їм гуманітарну допомогу, яку самі ж окупанти не пускають, інформує "Український Діалог".

Путін відкритим текстом заявив, що Москва не може стояти осторонь, коли жителі Донбасу потребують допомоги. За його словами, "спецоперація" – це "шляхетна" місія, а її цілі обов'язково будуть досягнуті.

Під час своєї промови глава Кремля заявив, що Київ нібито відмовився виконувати умови Мінських угод щодо Донбасу, а терпіти "геноцид" Росія не змогла.

Путін досі впевнений, що РФ неможливо "ізолювати" від решти світу. У Кремлі переконані, що їм вдасться впоратися із санкціями з боку Заходу.

Путін заявив, що рано чи пізно, але війна все одно була б, оскільки в Україні "вирощують антиросійські сили".

У ході війни в Україні російська армія нібито воює лише сучасною зброєю та при цьому діє "грамотно та мужньо".

Цікавим є той факт, що окупаційні війська спочатку самі знищують всю інфраструктуру того чи іншого українського населеного пункту. Після цього там починається гуманітарна катастрофа, але у Кремлі такі дії своєї армії називають "допомогою" мешканцям Донбасу. Шизофренічна логіка "руського миру" у повній красі.

Раніше ми повідомляли, що, за словами Путіна, розстріл мирних людей у Бучі – фейки української сторони.

Нагадаємо, канцлер Австрії Нехаммер поспілкувався з Путіним тет-а-тет без перекладачів, щоб донести до нього думку про припинення війни в Україні.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини