12 квітня 2022, 08:14

Путін висловився про війну в Україні та про звірства у Бучі

Путін за припинення війни, але при цьому незрозуміло, який сенс він вкладає у ці слова.

Путін висловився про війну в Україні та про звірства у Бучі

Днями канцлер Австрії Карл Нехаммер побував у Москві та поспілкувався з президентом Росії тет-а-тет без перекладачів. У розмові глава Кремля дав зрозуміти, що він за якнайшвидше припинення війни в Україні. При цьому канцлер не зміг зрозуміти, який саме зміст у ці слова вклав Путін.

Все, що відповів Путін щодо війни в Україні, так це лише те, що "було б краще, якби вона швидше закінчилася", інформує The New York Times.

Канцлер Австрії так і не зрозумів сенсу сказаного, оскільки Путін не заглиблювався у цю тему. За його словами, можна зробити висновок, що Росія готова розпочати справжні мирні переговори. Однак вони можуть означати й те, що Путін підготував велику кількість військ, щоб швидко вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Нехаммер дав зрозуміти, що Путін чудово зрозумів усю логіку війни та діє відповідно. Саме тому главі Кремля необхідно постійно у розмові вказувати на факти та статистику війни.

Путін не вірить у злочини російських солдатів в Україні. До того ж, на думку канцлера, глава РФ зневажливо поставився до звірств в Україні.

Канцлер Австрії став першим політиком із ЄС, якого прийняв Путін після 24 лютого 2022 року. Зустріч пройшла тет-а-тет, а після її закінчення не було брифінгу та фотосесії.

Нехаммер розповів Путіну про звірства його солдатів у Бучі, а також дав зрозуміти, що ЄС і надалі вводитиме санкції проти РФ, якщо Москва не підпише мирний договір.

Раніше ми повідомляли, що канцлер Австрії Нехаммер розповів про свою розмову із главою Кремля.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Індії телефонував до Путіна та пропонував йому провести особисту зустріч із Зеленським.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини