11 квітня 2022, 15:45

У Росії заарештовано Суркова – ЗМІ

Російські джерела повідомляють про арешт Владислава Суркова, який раніше курував у Кремлі ОРДЛО.

У Росії заарештовано Суркова – ЗМІ

У Росії заарештовано колишнього помічника глави Кремля Путіна Владислава Суркова. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє ексдепутат російської Думи Ілля Пономарьов. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook політик зазначає, що, згідно з інформацією, Сурков перебуває під домашнім арештом.

"Владислав Сурков перебуває під домашнім арештом. Наразі проводяться слідчі заходи у справі про розкрадання на Донбасі з 2014 року", – зазначено у повідомленні.

За інформацією Пономарьова, до Суркова накопичився великий обсяг питань з боку російської влади. Протягом кількох років із 2014 року Сурков особисто займався питанням України й окупованої частини Донбасу, перебуваючи у статусі помічника Путіна.

"Втім, міноборонівські завжди Суркова не любили та можуть мрію видавати за реальність... З іншого боку, хоча Путін звільнив ВЮС із посади свого помічника офіційним наказом ще у лютому 2020, досі Сурков як ніхто знає реальну ситуацію у сепаратистських псевдореспубліках і має великі зв'язки, і він близький до російських "ветеранів Донбасу".

З третього боку, Сурков завжди був досить близький із Кадировим і, очевидно, що багато чого академік не сам вигадує, а слідує завітам Владислава Юрича... Чекаємо на підтвердження або спростування інформації про арешт Суркова!" – пише Пономарьов.

Раніше повідомлялося, що Путін провів серйозну "чистку" у лавах ФСБ – голова видання Bellingcat розповів, як "потрясли" Федеральну службу безпеки.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини