8 квітня 2022, 09:38

Новий конфуз: російський фейк про українських військових викрили у самій РФ

Російські зомбоящики показали "новину" про те, як нібито "військові України" обмотують манекен скотчем, щоб імітувати труп.

Новий конфуз: російський фейк про українських військових викрили у самій РФ

Російська пропаганда продовжує працювати проти України, щоб виправдати кровопролитну війну, розпочату президентом Володимиром Путіним, проте найчастіше російські фейки виходять провальними. Правда спливає, й у незручному становищі опиняються самі пропагандисти.

На телеканалі "Росія-24" кадри зі зйомок російського серіалу показували як те, що відбувається в Україні, нібито викривши українських захисників у фабрикації постановчого відео. В етері сказали, що "двоє українців у військовій формі обмотують манекен скотчем, щоб пізніше видати його за труп".

Кадри показав Telegram-канал "Новости Украины| Война".

Фейк було викрито у самій РФ. Правду розповіла причетна до знімання мешканка Санкт-Петербурга Надія Колобаєва у Facebook.

"Це ми 20 березня знімали у Всеволожську падіння з вікна для нашого серіалу, а це наші постановники трюків з асистентом готують Альбертика до фільмування! Бл*ді, які ж ви бл*ді", – обурюється вона.

Нагадаємо, Росія вигадала фейк про медаль "За взяття Криму", зганьбившись з ініціалами Зеленського.

Раніше повідомлялося, що Кадиров видалив пост із відео з Маріуполя після того, як розкритий обман викликав великий скандал у Мережі.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня).

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Марина Журавлева

Останні новини