6 квітня 2022, 17:42

У лікарнях РФ закінчуються запаси: у Мережі показали, чим після санкцій почали лікувати росіян

У російських лікарнях зникли бахіли, бинти та лейкопластир – жителям РФ зупиняють кровотечу скотчем і ватою.

У лікарнях РФ закінчуються запаси: у Мережі показали, чим після санкцій почали лікувати росіян

Санкції США та Євросоюзу дедалі більше позначаються на російській економіці та житті звичайних росіян. У соціальних мережах повідомляють, що у поліклініках Саратовської області медики почали використовувати скотч замість пластиру, оскільки у медичних закладах утворився дефіцит ліків, медикаментів, перев'язувальних матеріалів і навіть бахіл.

Користувачі обговорюють відео із російської поліклініки, на якому жінка показує руки після забору проб крові. Замість звичного пластиру на обох руках у жінки вата, яку на тілі фіксують великими шматками скотчу.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

"У 4-ій поліклініці на Степовій у дорослій у мене взяли аналіз крові  бинтів немає, лейкопластирів немає. Все розколупали, дякую... Бахіл теж немає", – заявляє жінка на відео.

Після нападу на Україну Росія зіткнулася з великим обсягом санкцій та обмежувальних заходів, які завдали серйозної шкоди російській економіці.

Експерти зазначають, що з кожним днем санкції впливатимуть на життя звичайних росіян дедалі активніше. Обмежувальні заходи вже вплинули на низку секторів російської економіки, що відбилося на цінах на продукти та доступність ліків у російських аптеках.

Раніше росіяни почали відчувати гостру нестачу ліків першої необхідності через війну, яку Кремль розв'язав проти України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини