1 квітня 2022, 11:13

ЗМІ: Путіна постійно супроводжує хірург-онколог, названо можливий "діагноз"

У найближчому оточенні диктатора Володимира Путіна виявили хірурга Євгена Селіванова, який спеціалізується на лікуванні онкології.

ЗМІ: Путіна постійно супроводжує хірург-онколог, названо можливий "діагноз"

Чутки про те, що беззмінний президент РФ Володимир Путін має невиліковне захворювання, можуть виявитися правдою. В останні роки від 69-річного диктатора не відступає хірург-онколог.

Велике розслідування про здоров'я Путіна випустив ресурс "Проєкт", який заборонений у РФ. Раніше це видання виявило у Путіна позашлюбну дочку.

Тема здоров'я Путіна – таємниця за сімома замками. У Кремлі регулярно звітують, що здоров'я "нацлідера" нібито чудове, а "рукостискання – міцне". Проте є свідчення, що це не так.

"Проєкт" виявив, що у всіх поїздках Путіна супроводжує серйозний штат лікарів. І в останні роки до них приєднався Євген Селіванов. Це хірург-онколог, який спеціалізується на лікуванні раку щитоподібної залози. Тема його дисертації: "Особливості діагностики та хірургічного лікування хворих на рак щитоподібної залози похилого та старечого віку".

Згідно з розслідуванням, найчастіше з Путіним їздять Селіванов, а також два отоларингологи на прізвище Щеглов і Єсаков.

Ізраїльський лікар Михайло Фрідман, коментуючи інформацію, повідомив, що присутність у Путіна лорів зрозуміла у разі проблем зі щитоподібною залозою. Саме отоларинголог зможе найшвидше виявити перші симптоми проблем із цим органом.

Зауважимо, що Путін влітку 2020 року виявляв інтерес саме до проблеми лікування раку щитоподібної залози. Цю тему він обговорював публічно з керівником Національного медичного дослідницького центру ендокринології Іваном Дідовим. Говорили вони, зокрема, про якийсь препарат, який нібито забезпечує одужання на 95% навіть у стадії метастаз.

"Проєкту" вдалося з'ясувати, що в останні роки Путін міг перенести як мінімум два хірургічні втручання. Так, з 25 листопада до 1 грудня 2016 року він таємничо зник. У цей період до російського диктатора вирушила делегація одразу з 12 лікарів, зокрема з анестезіологів-реаніматологів.

У 2019 році ситуація повторилася. Путін зник із 30 листопада до 1 грудня. Тоді до нього вирушили 13 медиків, включаючи операційну медсестру.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Путін захопився нетрадиційною медициною – приймає з Шойгу пантові ванни.

Ми також писали, що у Путіна помітили проблеми з руками та судинами.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини