31 березня 2022, 14:08

"На жаль, маю інформацію", – Стрєлков розповів про серйозну проблему російської армії в Україні

Російські силовики та військові масово звільняються та розривають контракт при першому натяку на відрядження в Україну.

"На жаль, маю інформацію", – Стрєлков розповів про серйозну проблему російської армії в Україні

Велика кількість російських контрактників, дізнавшись про направлення їхніх підрозділів на території України, розривають контракт і категорично відмовляються виконувати наказ. Про це заявив офіцер російських спецслужб Ігор Стрєлков-Гіркін, розповівши в інтерв'ю про отриману інформацію від власних джерел.

Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

За його словами, російських військових не лякають ані санкції, ані погрози начальства. До того ж місцеві силовики звертаються до суду, намагаючись відстояти правоту своїх дій.

Стрєлков зазначає, оскільки Москва відкидає факт війни та не вводить воєнного стану, реальних механізмів впливу на відмовників російська влада не має.

Своєю чергою колишній головний редактор радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов у своєму телеграм-каналі опублікував фрагмент особистого листування Стрєлкова, у якому підтверджуються випадки масового звільнення росгвардійців за першого натяку на відрядження в Україну.

"12 краснодарських силовиків відмовилися виконувати наказ свого командира та відправлятися у відрядження в Україну. Найдивовижніше, ця "бригада" подала відразу колективну заяву до суду і там намагається довести правоту своїх дій. 11 омоновців із Хакасії подали рапорт на звільнення після того, як їх відправили у відрядження та як тільки вони прибули до Ростова-на-Дону…" – зазначено у повідомленні.

Раніше особовий склад російського батальйону з Південної Осетії відмовився брати участь у війні проти України.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини