26 березня 2022, 14:20

"А що там сталося? Де це взагалі?" – у Соловйова оскандалились із Чорнобаївкою

Пропаганда Кремля впевнена, що село Чорнобаївка, де ЗСУ 10 разів розбили війська РФ, знаходиться під Києвом.

"А що там сталося? Де це взагалі?" – у Соловйова оскандалились із Чорнобаївкою

Вже й російська пропаганда заговорила про Чорнобаївку – українське село, де десять разів поспіль було розбито російську армію. Про це місце згадав одіозний ведучий Володимир Соловйов в етері свого ток-шоу на державному телеканалі "Россия 1".

Уривок доступний на Telegram-каналі "Український Діалог". Його висміяли українці у Мережі.

"Зеленський якийсь населений пункт весь час згадує. У нас про нього жодного разу у зведеннях не згадували, де Україна у 165-й раз… А що там сталося у цій Чорнобаївці? Де це взагалі?" – запитав засмучений пропагандист Кремля.

Його "експерти" у студії вирішили підказати й осоромилися. Вони впевнені, що таємниче село знаходиться під Києвом у районі Бучі й Ірпеня. Насправді ж воно розташоване на протилежному кінці країни – у Херсонській області.

Чорнобаївка – це легендарне село. Росіяни із самогубною наполегливістю намагаються взяти під свій контроль місцевий аеродром, розміщуючи там військову техніку. Проте ЗСУ регулярно знищують там російські війська.

Станом на 26 березня українські війська десять разів знищували угруповання ЗС РФ у Чорнобаївці з десятками одиниць бойової техніки. Відомо про загибель там високопоставлених військових ЗС РФ. Серед них був і генерал Мордвічов.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Соловйов і Симоньян змінили риторику по Україні: за місяць війни у пропаганди Кремля вичерпався бойовий запал.

Ми також писали, що Арестович розповів, чому Чорнобаївка стала "цвинтарем" для армії Путіна: "Шансів перемогти Україну немає".


Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини