25 березня 2022, 18:56

У райраді Воронезької області назвали війну Путіна проти України злочином

У Росії депутат Ніна Бєляєва публічно заявила, що вона виступає проти дій російської армії в Україні.

У райраді Воронезької області назвали війну Путіна проти України злочином

У Семилуцькій районній раді Воронезької області прозвучав антивоєнний заклик, а рішення глави Кремля Володимира Путіна розпочати повномасштабні бойові дії в Україні було названо військовим злочином.

З відповідною заявою прямо на засіданні виступила депутат Ніна Бєляєва.

Політик зазначила, що Україна є незалежною, суверенною державою, а вторгнення на її територію є незаконним і має розцінюватися як військовий злочин.

Депутат назвала брехнею твердження Кремля про нібито загрози Росії, що походять від України та західних держав, і заявила, що на РФ ніхто не збирався нападати, немає жодного доказу зворотного.

"Це те, що вам пропагандисти у голови вклали... Немає жодного доказу, лише голослівні заяви", – сказала вона, звертаючись до решти депутатів.

Депутат назвала абсурдом спроби російської сторони виставити російськомовного українця єврейського походження Володимира Зеленського нацистом.

"Що має бути у голові, щоб таке стверджувати?" – запитала депутат.

Нагадаємо, ексредактор "Першого каналу" Марина Овсяннікова, яка з'явилася у прямому етері з антивоєнним плакатом, заявила, що на російських федеральних телеканалах лише 2-3% переконаних путіністів. За словами журналістки, багато її колег виключають звук, коли починається програма "Время". 

Автор: Артем Малиновский

Останні новини