23 березня 2022, 14:38

"Залишився тільки Лавров", – Подоляк вказав на цікаву зміну у поведінці влади РФ

Найбільші російські політики раптово зникли з публічного протокольного простору.

"Залишився тільки Лавров", – Подоляк вказав на цікаву зміну у поведінці влади РФ

З Росії продовжують надходити сигнали про заціпеніння та страх еліт, чиновників і керівників вищої ланки РФ на тлі санкцій, проблем в економіці та втрат російської армії на території України.

Радник голови ОП Михайло Подоляк у своєму телеграм-каналі зазначив, що з Росії продовжує надходити цікава інформація про зникнення та незвичайну поведінку російських еліт.

При цьому йдеться не лише про зникнення міністра оборони Сергія Шойгу та голови Генштабу Валерія Герасимова: з інформаційного простору зникли заяви ключових російських політиків, керівників спецслужб і міністрів уряду.

"Зникли. Немає також системних і важливих протокольних заяв інших важковаговиків, включаючи голів спецслужб Патрушева, Бортникова, Наришкіна. Також зникли з обов'язкових протоколів. Гучніше, ніж зазвичай, мовчать економісти: прем'єр Мішустін, голова ЦБ Набіулліна, міністр Решетников  словом, усі намертво зникли навіть із публічного протокольного простору", – наголосив він.

За словами Подоляка, в інформаційному просторі поки що залишається лише голова МЗС РФ Сергій Лавров, який все ще намагається виправдати вторгнення російських окупаційних військ на територію України. Він також наголосив на поведінці ключових російських пропагандистів, натякаючи на серйозні юридичні проблеми для кожного з них згодом.

Додамо, сьогодні російський журналіст і колишній головний редактор радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов у своєму телеграм-каналі повідомив про важку обстановку серед російської влади.

""Почав дивитися фільм жахів, щоб відійти від новин". Один пропутінський непересічний депутат", – повідомив він.

Раніше російські ЗМІ повідомили про зникнення голови Міноборони РФ.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

❗️ Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

❗️ Paypal – поштою [email protected]

❗️ Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини