20 березня 2022, 12:12

Розвідка: у Кремлі обговорюють три сценарії усунення Путіна, його місце займе Бортников

Кремлівська "еліта" обговорює усунення президента РФ Володимира Путіна, який дуже ускладнив їм життя війною з Україною.

Розвідка: у Кремлі обговорюють три сценарії усунення Путіна, його місце займе Бортников

Бізнесово-політична еліта Росії обговорює усунення президента Володимира Путіна, який сильно їх підставив війною проти України.

Про це 19 березня повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) на своїй офіційній сторінці у Facebook.

За даними розвідників, біля Кремля сформувалася впливова група, яка обговорює ліквідацію Путіна. У пріоритеті три варіанти: отруєння, раптова смерть, а також нещасний випадок.

"Їх мета  якнайшвидше усунення Путіна від влади та відновлення зв'язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні", – повідомили у ГУР МО.

Очікується, що місце Путіна може посісти нинішній керівник ФСБ Олександр Бортников. Останнім часом він впав у немилість, оскільки саме його звинувачують у провалі “спецоперації” з окупації України. Річ у тім, що ця спецслужба доносила до Кремля фейки про те, як українська армія слабка, а українці тільки й чекають на прихід російських “визволителів”.

У ГУР МО припускають, що з цією підкилимною війною у Кремлі пов'язаний злив інформації про розміщення на півночі від Києва підрозділів "кадировців". Українська армія завдяки цій інформації зуміла завдати нищівного удару.

"Можливо, таким чином керівництво ФСБ намагається послабити вплив Кадирова", – повідомили розвідники. Вони не виключили, що ФСБ намагається налагодити стосунки з Києвом за спиною Кремля на майбутнє.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що, на думку Пономарьова, Путін не доживе до кінця 2022 року.

Ми також писали, що Портніков пояснив, чому Путін не доживе до Гааги: "Щоб не сказав зайвого".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини