17 березня 2022, 15:40

Чистки на тлі провалу війни в Україні: у РФ затримали заступника начальника Росгвардії Гаврилова

За попередніми даними, генерал Гаврилов був затриманий за "витік військової інформації, який спричинив загибель людей".

Чистки на тлі провалу війни в Україні: у РФ затримали заступника начальника Росгвардії Гаврилова

Кремль проводить чистку у силовому блоці на тлі провалу війни Росії проти України. Управління військової контррозвідки ФСБ затримало заступника начальника Росгвардії генерала Романа Гаврилова.

Про це у своєму Twitter-акаунті пише керівник видання Bellingcat Христо Грозєв із посиланням на слова трьох незалежних джерел.

"Три незалежні джерела повідомляють, що заступник начальника Росгвардії Росії (підрозділ внутрішніх військ, який зазнав величезних втрат в Україні) генерал Роман Гаврилов затриманий ФСБ. Гаврилов також раніше працював у ФСТ, службі безпеки Путіна", – йдеться у повідомленні.

Як розповіло одне з джерел, Гаврилова затримали "за витік військової інформації, що спричинив загибель людей". Двоє інших джерел стверджують, що причина затримання – "марнотратство пального".

"Поки важко припустити, у що саме виллються чистки та перестановки у верхівці силовиків, ясно одне: безсумнівно, Путін усвідомлює, у якому ла*ні знаходиться ця операція. Він змінює коней на переправі, а під час війни це неприпустимо", – підсумував Грозєв.

Раніше ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов повідомив із посиланням на поінформовані джерела, що Путін наказав заарештувати керівництво 5-ї служби ФСБ, яка відповідає за зовнішню розвідку. Зоною відповідальності цієї служби була Україна.

Крім того, ЗМІ писали, що у владі РФ зростає недовіра до Путіна: більшість представників російської еліти вирішують питання щодо евакуації своїх близьких за кордон.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини