17 березня 2022, 08:18

Путін назвав нову мету війни РФ проти України

Глава Кремля стверджує, що розпочав війну з Україною, щоб відстояти "право бути Росією" та щоб у її мешканців "було майбутнє".

Путін назвав нову мету війни РФ проти України

За словами Путіна, Захід хоче "скасувати" РФ. При цьому президент назвав зрадниками країни всіх, хто орієнтується на західний спосіб життя. Таку заяву глава РФ зробив учора, 16 березня, виступаючи на нараді щодо заходів соціально-економічної підтримки країни.

Путін заявив, що Захід намагається "відправити РФ за Можай" і перетворити на "слабку та залежну" країну, інформує "Голос Америки".

Глава РФ впевнений, що Захід намагається розколоти російське суспільство, щоб зрештою розвалити країну по шматочках.

З одного боку, Путін заявив, що нічого не має проти, якщо росіяни володіють нерухомістю на Заході, проте ці люди повинні залишатися "ментально з РФ".

За словами глави РФ, країна розпочала "боротьбу" за "свій суверенітет, за майбутнє, за право бути Росією". Путін заявив, що його країна не збирається перебувати у "жалюгідному та приниженому стані".

При цьому Путін зазначив, що у "спецоперації" в Україні знаходяться лише контрактники. Проте СБУ перехопило розмову солдата із 15-го мотострілецького полку Таманської дивізії. У розмові з матір'ю він заявив, що командування вимагає від строковиків підписати контракти. Також їм повідомили, що до РФ вони не повернуться та продовжуватимуть війну з Україною. Солдат зазначив, що у них проблеми з логістикою та днями свої ж знищили російський блокпост через незнання місцевості та координат своєї армії.

Раніше ми повідомляли, що у Генштабі ЗСУ відзвітували за 21 день війни з Росією. Були озвучені подробиці боїв у повітрі та на землі.

Нагадаємо, у боях за Маріуполь бійці "Азова" знищили прямим попаданням черговий танк окупаційних військ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини