5 березня 2022, 14:47

"Я зрозумів просту річ", – у РФ розповіли, що відчувають після нападу Путіна на Україну

Все більше росіян відчуває огиду до рідної країни після нападу Путіна на Україну.

"Я зрозумів просту річ", – у РФ розповіли, що відчувають після нападу Путіна на Україну

У Росії попри тотальну заборону засудження військового вторгнення російської армії на територію України зростають антипутінські настрої. До того ж жителі Росії вважають, що війна проти України стане не лише кінцем чинного режиму, а й припинить існування Росії у її нинішньому вигляді.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише російський журналіст Сергій Лойко, цитуючи слова свого друга із Москви.

Лойко зазначає, що друг-москвич завжди був проти Путіна, однак після початку російського вторгнення в Україну частина росіян уже відчуває себе, свою країну та культуру "обнуленими".

"Мій друг із Москви написав мені. Він завжди був проти Путіна. І навіть написав анти-Путінську книгу, яку встиг видати у Росії", – пише Лойко, цитуючи повідомлення свого друга з Москви.

"Я зрозумів для себе просту річ, очевидну до атомів,  це не моя країна, і я вже не росіянин. Ця тварина нас всіх обнулила, обнулила наше життя, нашу історію, всю нашу культуру, кожного з нас, обнулила Пушкіна з Достоєвським, Чайковського з Рахманіним, Гагаріна з Корольовим  ВСІХ. У нас тепер не просто немає майбутнього  у нас тепер НЕМАЄ ПРАВА на майбутнє, ми не маємо права на свою історію. У скажених псів не може бути ані минулого, ані тим більше майбутнього", – зазначено у повідомленні.

На думку користувачів соціальних мереж, після завершення війни на Росію чекає доля гітлерівської Німеччини, яка пройшла через процедуру військового трибуналу керівництва та повного роззброєння. При цьому більшість нинішніх німців досі відчуває комплекс провини перед людством за скоєні у роки Другої Світової війни злочини.

Користувачі вважають, що аналогічна доля чекає на Росію, її керівництво та населення.

Раніше повідомлялося, що у владі РФ зростає недовіра до Путіна, через що еліта шукає бункери на випадок ядерної війни.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини