22 лютого 2022, 14:42

Держдума та Радфед Росії ухвалили рішення щодо "ДНР" і "ЛНР": опубліковано підсумки голосування

22 лютого депутати Держдуми Росії, а згодом і сенатори одноголосно проголосували за ратифікацію договору з "ДНР" і "ЛНР".

Держдума та Радфед Росії ухвалили рішення щодо "ДНР" і "ЛНР": опубліковано підсумки голосування

Вчора, 21 лютого, пізно ввечері президент Росії виступив зі зверненням, у якому заявив, що ухвалив рішення визнати "ДНР" і "ЛНР". Наступного дня договір мали ратифікувати депутати Держдуми та сенатори.

Несподіванок у Парламенті Росії не сталося. Усі як один проголосували за ратифікацію договору між РФ і "ДНР" і "ЛНР", інформує Діалог.UA.

Першими голосували депутати Держдуми РФ і із 400 присутніх усі проголосували "за" ухвалення документа. Через певний час "за" проголосували й 154 сенатори Радфеду.

За ратифікацію документів проголосували "депутати" "ДНР" і "ЛНР".

Заступник голови МЗС Росії Руденко заявив, що документ передбачає створення російських військових баз на території окупованого Донбасу. Також договір передбачає військову допомогу з боку Росії у разі НП. Проте, за словами міністра, Росія поки що не планує створювати у "ДНР" і "ЛНР" нові військові бази.

Тим часом у ЄС готові запровадити нові економічні санкції проти Росії та її банків, які здійснюють свою діяльність на території "ДНР" і "ЛНР".

Також ЗМІ повідомляють, що УЄФА може перенести фінал ЛЧ сезону 2021/2022 із Санкт-Петербурга до Лондона або Будапешта.

Раніше ми повідомляли, що Борис Джонсон заявив про готовність ввести проти Росії нові "потужні" економічні санкції, які дуже вдарять по РФ.

Нагадаємо, канцлер Німеччини розпорядився призупинити процес сертифікації російського газопроводу "Північний потік – 2".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини