22 лютого 2022, 09:27

У Держдумі Росії озвучили "нові" кордони для "ДНР" і "ЛНР"

Напередодні президент Росії ухвалив рішення про визнання "ДНР" і "ЛНР", за це рішення мають проголосувати депутати Держдуми Росії.

У Держдумі Росії озвучили "нові" кордони для "ДНР" і "ЛНР"

Сьогодні, 22 лютого, голова комітету Держдуми РФ у справах СНД Леонід Калашніков заявив, що Росія визнає кордони "ДНР" і "ЛНР" у межах Донецької та Луганської областей.

Депутати заявив, що Держдума готова визнати "ДНР" і "ЛНР" у межах Донецької та Луганської областей, інформує РІА "Новости".

При цьому не варто забувати, що більшість цих територій перебуває під контролем України. Якщо таке рішення буде прийнято, то не виключено, що Росія офіційно дасть зелене світло своїм військам для розширення кордонів "ДНР" і "ЛНР".

Напередодні Путін виступив зі зверненням, де заявив про визнання "ДНР" і "ЛНР". Відповідний указ той підписав у присутності ватажків "ДНР" і "ЛНР" Пасічника та Пушиліна. У Кремлі заявили, що Київ намагається силою повернути собі регіон і не хоче дотримуватися Мінських домовленостей. У МЗС РФ говорили, що Києву та Заходу Донбас не потрібен і вони вирішили "допомогти" жителям регіону.

Сьогодні у Держдумі мають підписати угоди про "дружбу, співпрацю та взаємну допомогу" з ОРДЛО.

21 лютого Путін також наказав про введення на Донбас "миротворців", які стояли на кордоні з Україною з осені 2021 року.

Раніше ми повідомляли, що 22 лютого було скликане термінове засідання Ради Безпеки ООН щодо України, на якому багато хто висловився за неприйняття рішення Путіна щодо Донбасу.

Нагадаємо, 22 лютого близько 2:00 президент України звернувся до громадян України та Заходу відносно рішення Путіна щодо Донбасу.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини