19 лютого 2022, 18:49

У Держдумі РФ закликали ввести війська на Донбас

Перед введенням військ на Донбас у російському парламенті пропонують визнати "ДНР" і "ЛНР".

У Держдумі РФ закликали ввести війська на Донбас

Депутат Держдуми Віктор Соболєв, який є членом оборонного комітету, закликав владу РФ ввести російські війська на Донбас. Таку заяву парламентарій країни-агресора зробив після того, як російські ЗМІ поширили фейкову новину про розрив снарядів у Ростовській області поблизу кордону з Україною, передає "Підйом".

Він також згадав про фейковий вибух на газопроводі у Луганську та фейковий підрив автомобіля "начальника народної міліції" у Донецьку, а також звинуватив Україну у "провокуванні ситуації" та повідомив про понад 700 тисяч "російських громадян", які проживають в окупованих районах Донецької та Луганської областей.

За словами Соболєва, перед введенням військ на Донбас Москва має визнати "незалежність" так званих "ДНР" і "ЛНР".

У суботу російські ЗМІ поширили інформацію про розрив двох снарядів на території Ростовської області близько кордону з Україною. Голова МЗС України Дмитро Кулеба наголосив, що українська сторона не має жодного відношення до цих снарядів, українські військові не здійснювали обстрілів.

Нагадаємо, останніми днями російсько-окупаційні війська та маріонетки Москви на тимчасово непідконтрольних територіях Донбасу різко загострили ситуацію у регіоні. Обстрілів бойовиків зазнали понад два десятки населених пунктів, ватажки "ДНР" і "ЛНР" здійснили низку провокацій, зокрема оголосили про евакуацію дітей і жінок до Росії та видали "указ" про загальну мобілізацію для осіб чоловічої статі віком від 18 до 55 років.

Тим часом українська розвідка повідомила, що російські спецслужби мінують об'єкти соціальної інфраструктури для подальшого їх підриву та звинувачення України.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини