17 лютого 2022, 17:23

У Путіна відреагували на інформацію ЗМІ США про нову дату вторгнення РФ в Україну

У Москві заявили, що в інформаційному просторі вже було багато дат потенційного російського нападу на Україну.

У Путіна відреагували на інформацію ЗМІ США про нову дату вторгнення РФ в Україну

У Кремлі стверджують, що повідомлення американських ЗМІ про нову дату російського вторгнення в Україну є "черговим фейком".

Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, коментуючи публікацію видання Politico, у якій йдеться про те, що потенційне російське вторгнення в Україну може статися 20 лютого, передає ТАСС.

За словами речника Кремля, в інформаційному просторі вже з'являлося кілька дат можливого нападу Росії на Україну. Він назвав усі ці повідомлення "вкиданнями" та "безвідповідальними фейками" та поскаржився, що жоден з авторів зазначених матеріалів не визнав публічно свою неправоту.

Пєсков звинуватив західні держави у веденні "неприкритої інформаційної агресії" проти Росії та заявив, що Москва намагається протистояти такому сценарію, "роблячи заяви, які закликають до діалогу".

Прессекретар Кремля нагадав: російська сторона вже передала США та НАТО свою відповідь щодо "гарантій безпеки" та готова продовжувати переговори. Він пообіцяв, що Москва найближчим часом оприлюднить цю відповідь, тому що їй "нічого приховувати".

Раніше в американському виданні Politico з'явилася публікація, де йдеться, що датою потенційного російського вторгнення в Україну може стати 20 лютого. На той час мають закінчитися російсько-білоруські навчання на території Білорусі.

Своєю чергою голова Міноборони України Олексій Резніков заявив, що ЗМІ переслідують власні цілі, розповсюджуючи ймовірні дати російського вторгнення в Україну, а глава держави Володимир Зеленський попросив журналістів не виступати з гучними заявами на тему потенційного нападу РФ.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини