15 лютого 2022, 10:33

У Кремлі зробили заяву стосовно переговорів щодо "гарантій безпеки"

Президент Росії готовий вести переговори на тему "гарантій безпеки", але Україна – це лише частина "великої проблеми".

У Кремлі зробили заяву стосовно переговорів щодо "гарантій безпеки"

Американські дипломати впевнені, що з Росією все ще можна домовитися дипломатичним шляхом і вирішити конфліктні ситуації. У Москві також готові до переговорів, про що заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков.

В інтерв'ю американському телеканалу CNN Пєсков зазначив, що саме Путіну належить ініціатива переговорного процесу щодо "гарантій безпеки". При цьому попри труднощі самого процесу у Кремлі також вірять у силу дипломатії.

За словами Пєскова, питання України – це лише частина більш "великих проблем" РФ щодо "гарантій безпеки".

Напередодні у Москві відбулася зустріч Путіна та Лаврова. Голова МЗС РФ повідомив, що вони підготували на 10 сторінках свою відповідь США та НАТО щодо "гарантій безпеки". При цьому міністр дав зрозуміти, що попередня відповідь із Вашингтона Москву не влаштовує, оскільки у США відмовилися виконувати ключові моменти "гарантій безпеки".

На тлі конфліктних ситуацій між Росією й Україною посольство США тимчасово перевели із Києва до Львова.

Уряд Індії закликає своїх студентів якомога швидше покинути територію України. А голова МЗС Британії Трасс все ще впевнена, що Росія готує вторгнення в Україну та головна мета – Київ.

14 лютого президент України Володимир Зеленський вирішив підписати указ про День єднання на тлі новин про те, що 16 лютого Росія вторгнеться в Україну.

Раніше ми повідомляли, що прем'єр-міністр Канади анонсував Києву не лише допомогу зброєю, а й надання кредиту для підтримки української економіки.

Нагадаємо, на тлі чуток про те, що українські чиновники масово тікають із країни, Зеленський виклав у Мережу ролик із дружиною, знятий у Києві.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини