14 лютого 2022, 14:49

У Кремлі озвучили нову ідею, як Україна зможе сприяти "гарантіям безпеки"

Відмова України від вступу до НАТО стала б хорошим кроком щодо "гарантій безпеки" для Росії.

У Кремлі озвучили нову ідею, як Україна зможе сприяти "гарантіям безпеки"

У Москві заявили, що якщо Україна зможе якось юридично зафіксувати свою відмову від членства у НАТО, то цей крок міг би суттєво сприяти "формулюванню" відповіді Москві щодо "гарантій безпеки".

Сьогодні, 14 лютого, голова пресслужби президента Росії Дмитро Пєсков закликав Київ відмовитись від вступу до НАТО, інформує ТАСС.

Як тільки Україна офіційно зафіксує у якомусь документі відмову від Альянсу, то буде Росії набагато простіше сформулювати свої вимоги щодо "гарантій безпеки".

Також у Кремлі читали новину про те, що нібито посол України у Британії заявив про можливу готовність Києва піти на поступки щодо членства у НАТО, якщо цей крок допоможе запобігти війні. При цьому Пєсков дав зрозуміти, що ця заява була зроблена не Києвом, а значить, і немає сенсу про щось серйозне говорити. Також у Кремлі пам'ятають про те, що у Конституції України прописано курс на членство у Євросоюзі й Альянсі.

Також із закликом до України виступив і глава Чечні Кадиров, він "пригрозив" війною, якщо Київ не виконає всіх умов Мінських угод. Ще він не може зрозуміти, чому спадкоємці Хмельницького та Гоголя не хочуть дружити з Росією.

Ще у лютому 2019 року депутати Верховної Ради внесли поправки до Основного закону країни, який закріплює прагнення України стати повноправним членом Північноатлантичного альянсу.

Сьогодні в етері "BBC радіо" виклали інтерв'ю за участю посла України у Великій Британії Пристайка, у якому дипломат нібито заявив про готовність Києва піти на поступки Росії щодо НАТО, якщо цей крок дозволить уникнути війни.

Раніше ми повідомляли, що співробітники Посольства України у Великій Британії прокоментували інтерв'ю Пристайка про те, що Україні необхідно відмовитися від НАТО.

Нагадаємо, у Держдумі Росії вже підготували одразу два варіанти звернення до президента РФ щодо визнання "ДНР" і "ЛНР".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини