14 лютого 2022, 13:46

Держдума прийняла одразу два варіанти звернення до Путіна щодо "ДНР" і "ЛНР"

У Держдумі Росії ухвалили одразу два варіанти постанови про звернення до президента країни щодо визнання "ДНР" і "ЛНР".

Держдума прийняла одразу два варіанти звернення до Путіна щодо "ДНР" і "ЛНР"

Сьогодні, 14 лютого, профільний комітет Держдуми РФ підтримав одразу два варіанти звернення до глави країни щодо визнання "ДНР" і "ЛНР". Один із варіантів буде безпосередньо направлений Путіну, а другий — МЗС РФ.

Завтра, 15 лютого, на Раду Держдуми РФ буде направлено два варіанти документів щодо "ДНР" і "ЛНР", інформує ТАРС.

Джерело повідомляє, що такий варіант дозволить прискорити процедуру можливого визнання "ДНР" і "ЛНР". Першу ухвалу внесли ще комуністи, а другу — Туров і Водолацький.

У документі сказано, що президент Росії має визнати "ДНР" і "ЛНР", але після низки консультацій із МЗС РФ, щоб не порушити норми міжнародного права та дотриматися всіх пунктів Мінських угод.

За кожен із варіантів постанови проголосувало по три члени Ради Держдуми Росії.

Ще 19 січня комуністи на чолі з Геннадієм Зюгановим вирішили звернутися до президента Росії щодо визнання "ДНР" і "ЛНР". Депутати Держдуми заявили, що Москва має "повне моральне право" визнати "незалежність "ДНР" і "ЛНР"".

Сьогодні Путін і Шольц обговорюватимуть питання України. При цьому у Кремлі вже дали зрозуміти, що відмова України від НАТО дуже швидко зможе вирішити цілу низку конфліктних питань.

Раніше ми повідомляли, як після зустрічі з Путіним Макрон дав зрозуміти, що Росія не буде визнавати "ДНР" і "ЛНР", якщо це суперечить Мінським угодам.

Нагадаємо, у Держдумі РФ заявляли, що 14 лютого вони не розглядатимуть варіанти звернення до президента щодо визнання "республік" на Донбасі.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини