8 лютого 2022, 18:34

Путін із Макроном за "спеціальним" столом у Кремлі: соцмережі заполонили мемами

Користувачі соцмереж пожартували над столом, за яким у Кремлі спілкувалися два лідери.

Путін із Макроном за "спеціальним" столом у Кремлі: соцмережі заполонили мемами

Напередодні глава РФ Володимир Путін приймав у Кремлі президента Франції Еммануеля Макрона. За бесідою лідерів спостерігали як представники ЗМІ, так і багато користувачів у соцмережах.

"Юзери" обіграли "окремий" довгий стіл, за яким спілкувалися глави країн. Найсмішніші меми з цього приводу зібрав "Діалог.UA".

На думку деяких користувачів, президенти Франції та РФ могли навіть не чути один одного, тому що між ними була пристойна дистанція приблизно у п'ять метрів. Саме цю тему оригінально й обіграли "ілюстратори" в Інтернеті з різних країн.

Треба сказати, що Макрон після зустрічі у Кремлі з Путіним запевнив, що майбутні дні стануть ключовими для нормалізації ситуації навколо України. А ось глава країни-агресора знову погрожував Україні реалізацією Мінських домовленостей, а своєму французькому колезі – початком повноцінного військового конфлікту з РФ.

Після зустрічі із Зеленським Макрон знову поїде до Путіна, бо сторони погодили спільними зусиллями досягти ефективності попри складнощі. При цьому російський президент підтвердив, що йому цікаві "деякі ідеї" французького глави. Водночас він наполягає на юридичних гарантіях США та НАТО щодо невходження України до Блоку. За його оцінкою, це може загрожувати безпеці країни.

Під час переговорів із Макроном Путін також підтвердив, що вимагає від Києва реалізації Мінських домовленостей, наполягаючи на наданні Донбасу "особливого статусу" на умовах Москви. Влада України автономію ОРДЛО за сценарієм Москви категорично заперечує.

Додамо, раніше Макрон дав зрозуміти: він отримав від Путіна гарантії того, що РФ не визнає незалежність так званих "Л/ДНР".

Також у Кремлі зреклися угоди з Макроном щодо України.

Тим часом Путін погрожує НАТО ядерною війною через Україну.

Зеленський відповів Путіну на слова "терпи, моя красуне".

Автор: Влад Коваленко

Останні новини