У Росії обурені натяком Зеленського на п'яного Путіна
Зеленський натякнув, що свою заяву про Україну Путін зробив у стані алкогольного сп'яніння.
Президент Володимир Зеленський натякнув, що заяву про Україну глава Кремля Володимир Путін напередодні зробив, перебуваючи у нетверезому стані. Зеленський відповів Путіну на "терпи, моя красуне" з посмішкою, зазначивши, що можливою причиною розв'язної заяви російського президента стала вечеря Макрона та Путіна у Москві.
Кадри публікує Youtube канал "Сектор 365".
Відповідаючи на таке запитання журналіста, Зеленський у прямому етері перевів погляд на Макрона та звернувся до нього зі словами: "Еммануелю, до слова, Ви вчора після вечері там не сиділи, не відпочивали? Тому що Президент Росії говорить дуже серйозно".
Як зазначає Guardian, під час переговорів Путін і Макрон переривалися на "вечерю з семи страв із винами "Шардоне" та "Ребо"".
Натяк Зеленського на нетверезий стан Путіна викликав обурення у Росії.
Депутат російської Думи, телеведучий Євген Попов (чоловік пропагандистки Ольги Скабєєвої) у своєму телеграм-каналі назвав українського президента наркоманом.
"Тобто, наркоман Зеленський судить інших по собі та звинувачує Макрона та Путіна у пияцтві", – заявив Попов.
Скабєєва зробила репост повідомлення чоловіка у своєму телеграм-каналі.
Раніше український президент Володимир Зеленський відреагував на випад глави Кремля Володимира Путіна.
Також і ексголова МВС України Арсен Аваков відповів президенту РФ Володимиру Путіну на гучну заяву.
Ми також писали, що Порошенко відповів Путіну на іронічну пропозицію взяти його під своє "крило".
Останні новини
Причетний до фінансування армії РФ: СБУ оголосила про підозру екскапітану збірної України з футболу
14:10У Європі готові вжити жорстких заходів після неявки Путіна на переговори з Зеленським – Politico
11:59Агент ФСБ вийшла на зв'язок після затишшя та намагалася відновити диверсії – СБУ запобігла загрозі
11:09Літак F-16 зник з радарів під час відбиття повітряної атаки РФ – командування ПС ЗСУ розкрило деталі
08:28Не санкції: експерти розповіли про те, як змусити Путіна сісти за стіл переговорів, – Bloomberg
07:41