5 лютого 2022, 11:15

"Всі відмовилися поряд сісти?" – росіяни не розділили захоплення пропаганди через фото Путіна на Олімпіаді

4 лютого на відкритті Олімпіади у Пекіні президент Володимир Путін знаходився один у секторі VIP-ложі та вдав, що спить під час виходу збірної України.

"Всі відмовилися поряд сісти?" – росіяни не розділили захоплення пропаганди через фото Путіна на Олімпіаді

На відкритті Олімпійських ігор-2022 у Пекіні Володимир Путін сидів окремо від інших гостей. На ньому був чорний плащ, а ноги прикривав темний плед, що справило враження, що у господаря Кремля одяг до п'ят.

Російський політолог Сергій Марков захопився самотністю свого президента, помітивши у ній "величезну повагу" з боку влади Китаю.

"Майже як до імператора. Путіну виділили на відкриття Олімпійських ігор одному цілий сектор ВІП-ложі. Щоб він міг спокійно навіть зняти маску. У сусідніх ложах сидять по кілька людей, також глави держав. Але вони змушені сидіти разом і тому у масках. Не можуть їх зняти", – прокоментував пропагандист.

Проте росіяни не розділили захоплення Маркова. Політологу нагадали, що правителя країни, де гроші на лікування дітей збирають благодійники, а люди похилого віку змушені харчуватися відходами зі смітників, складно назвати великим.

""Кожній країні виділили VIP-ложу, а кого туди посадять, вирішує країна. ВВП вирішив посадити себе, одного", "Народу потрібен хліб, освіта, охорона здоров'я, робота, а не "імператорська повага". Зменшення населення вже більше мільйона... якщо відняти й міграцію у Росію, то скільки мільйонів, тільки бог знає…", "Великої країни, у якій гроші на лікування дітей СМСками збирають, а пенсіонери прострочення з магазинів їдять. Браво, Марков!", "А, може, всі відмовилися поруч сісти?", "Пам'ятаю, у піонертаборі був один чм*р, із ним теж ніхто не хотів поруч сидіти", "Ні. Він боїться ковіду... та й фотка самотньої людини..." – зазначили росіяни.

Крім цього, багато хто помітив зовнішню схожість закутаного у все темне Путіна з графом Дракулою. Це порівняння обговорюють у Мережі. 

Нагадаємо, режисери трансляції відкриття Олімпійських ігор у Пекіні сфокусували увагу на президенті Росії під час виходу збірної України. Путін вдав, що заснув.

Також 4 лютого українські вболівальники передали привіт президентові РФ з Амстердаму, де збірні України та Росії з футзалу грають у півфіналі Євро-2022.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини