3 лютого 2022, 21:50

У Путіна відповіли на дані США щодо підготовки Росією спецоперації проти України

У Кремлі заявили, що попередні прогнози американських ЗМІ щодо дій РФ стосовно України не збувалися.

У Путіна відповіли на дані США щодо підготовки Росією спецоперації проти України

В адміністрації президента Росії відреагували на інформацію американських ЗМІ, що Москва готує провокацію проти Києва, яка має стати приводом для російського вторгнення в Україну.

Прессекретар Кремля Дмитро Пєсков повідомив у коментарі ТАСС, що американська сторона раніше вже виступала зі схожими застереженнями, але вони не збувалися.

"Раніше схоже також озвучувалося. Але так нічого й не виходило", –

  сказав офіційний представник російського президента.

Раніше газета The Washington Post повідомила, що адміністрація президента США планує у четвер оприлюднити дані американської розвідки, які свідчать про підготовку Росією інсценування атаки на Донбасі, відповідальність за яку буде покладено на українську армію. Передбачається, що цю провокацію Москва має намір використати для повномасштабного вторгнення в Україну.

Своєю чергою видання The New York Times уточнює: російська сторона готує сфабрикований відеозапис із нападом ЗСУ на цивільних осіб на окупованих Москвою територіях Донецької та Луганської областей, який має стати приводом для нової агресії РФ проти України.

До цього американські ЗМІ писали, що Кремль планує спецоперацію на Сході під чужим прапором для обґрунтування свого військового вторгнення на українську територію.

Нагадаємо, Росія перекидає швидкохідні патрульні катери "Раптор", що були раніше у Балтійському морі, ближче до Азовського моря. Крім цього, продовжується нарощування чисельності російських військ поблизу сухопутних кордонів України.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини